روش های پرداخت

خریدنیها در جهت تأمین رفاه حال مشتریان عزیز، امکان استفاده از کلیه روش های پرداخت را فراهم نموده است و مشتریان می توانند پرداخت وجه کالای سفارش داده شده را به یکی از روش های زیر پرداخت نمایند.

۱-پرداخت از طریق درگاه اینترنتی (پرداخت آنلاین)           ۳-پرداخت کارت به کارت (واریز به شماره کارت یا شماره حساب)

 

۱-پرداخت از طریق درگاه اینترنتی (پرداخت آنلاین):

مشتریان و کاربران فروشگاه اینترنتی خریدنیها می توانند به منظور تسریع در پردازش سفارشات، عدم اتلاف وقت و پرداخت آسان، از این روش برای پرداخت هزینه سفارشات خود استفاده کنند؛ که لازم است در هنگام ثبت سفارشان از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود اقدام به پرداخت هزینه سفارش به صورت آنلاین نمائید. پس از پرداخت موفق مبلغ، سفارش شما به صورت قطعی ثبت شده و به صورت خودکار آماده ارسال خواهد شد.

چگونگی پرداخت اینترنتی: کاربران محترم خریدنیها می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب به حساب درگاه اینترنتی بانک ملت پرداخت نمایند. لازم به ذکر است، هنگام پرداخت اینترنتی با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و تأیید پرداخت می توانید از موفقیت عملیات خود توسط ما مطلع شوید؛ مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

-شماره کارت: شماره ۱۶ رقمی کارت خود را که بر روی خود کارت درج شده است، وارد نمائید.

-رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم: این رمز برای پرداخت اینترنتی لازم است و بایستی کاربر قبلا رمز دوم کارت خود را فعال کرده باشد؛ می توانید جهت فعال کردن آن به بانک صادر کننده کارت مراجعه کرده و یا با مراجعه به باجه های خود پرداز بانک صادر کننده کارت خود، رمز دوم را دریافت کنید. (رمزی که شما همیشه هنگام استفاده از خود پرداز وارد می کنید با رمز دوم تفاوت دارد.)

-کد cvv 2: این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است (بستگی به نوع بانک صادر کننده دارد)؛ که این کد به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد. بانک صادر کننده کارت این کد را در پشت و یا روی کارت بانکی درج می کند.

-تاریخ انقضاء: بر روی کارت های بانکی یک تاریخ درج شده است که مربوط است به تاریخ انقضاء کارت شما، می توانید با وارد کردن سال و ماه درج شده روی کارت این قسمت را نیز تکمیل کنید. پس از وارد کردن این مرحله عملیات پرداخت با موفقیت ثبت می شود.

نکته: در صورتی که کارت شما فاقد تاریخ انقضاء باشد از عدد ۱۲ به جای ماه و از عدد ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.