قوانین ومقررات

کاربر گرامی لطفا جهت استفاده از کلیه ی خدمات و برنامه های خریدنی هاا، قواعد و قوانین سایت را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین عمومی

ورود شما عزیزان به وب سایتخریدنی هاا و هر گونه استفاده از خدمات ، طرح ها، عکس،پروفایل شخصی و یا فیلم های موجود در سایت به منزله ی آگاهی و پذیرش قواعد و قوانین سایت و نحوه ی استفاده از سرویس های آن می باشد.

هر گونه تغییر در این قواعد و شرایط ، در همین صفحه به روزرسانی خواهد شد و ادامه ی فعالیت شما در این سایت نشانه ی پذیرش این تغییرات است.

کاربر یا عضو خریدنی هاا

عضو یا کاربر به شخصی اطلاق می شود که کلیه ی اطلاعات شخصی خواسته شده در فرم ثبت نام را تکمیل و به استفاده از امکانات و برنامه های این وب سایت اقدام می کند.از آنجایی که خریدنی هاا یک وب سایت خرده فروشی آنلاین است ، همچنین طبق قانون تجارت الکترونیک ، مصرف کننده یا کاربر هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می کند.

سیاست حفظ حریم شخصی

خریدنی هاا نهایت تلاش و دقت خود را صرف حفظ حریم شخصی کاربرانش می کند. در این راستا با استفاده از تکنولوژی های مورد نیاز می کوشد تا خریدی امن و مطمئن را برای کاربرانش فرآهم کند.

همه مطالب در دسترس از جمله هر یک از خدمات خریدنی هاا ،مانند متن ، گرافیک ، آرم، لوگو، آیکون های سایت، تصاویر ، ویدئو های تصویری ، موارد قابل دانلود و کپی ، داده ها و کلیه محتوای تولید شده، اسکریپت ها ، علائم تجاری ثبت شده  ، اسامی  و خدمات قابل ارائه توسط خریدنی هاا جزئی از اموال خریدنی هاا محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار خریدنی هاا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی،حق پیگرد قانونی را برای خریدنی هاا محفوظ می دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات ، مشخصات فنی ، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب سایت خریدنی هاا و یا هر یک از خدمات و مطالب ، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری ،هر گونه استفاده از داده کاوی ، روبات ،با روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج  نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای خریدنی هاا محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات خریدنی هاا ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و مسئولیت ، فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبورکاربرصورت می گیرد به عهده خود کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما کاربران گرامی، پایگاه رسمی این سایت است.

تمام ابزار و راه های ارتباطی با مشتریان صرفا جهت ارتباط  و راهنمایی شما عزیزان می باشد.به همین منظور کاربران متعهد هستند که از این ابزار برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط  با بحث سفارش باشد.

 محتوا

خریدنی هاا نهایت تلاش و دقت خود را در راستای ارائه تمامی سرویس های خود می کند و به منظور محتوای محصولات را از مراکز معتبر و شرکت های سازنده محصولات اخذ کرده است. با این حال ممکن است اطلاعات موجود و یا ارائه شده در پاره ای از جزئیات ،غیر دقیق و یا دارای خطاهایی باشد. به همین دلیل خریدنی هاا نمی تواند تضمین کند که توضیحات و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

دیدگاه خودراباما درمیان بگذارید
Worldwide Shipping

It elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Best Quality

It elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Best Offers

It elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Secure Payments

It elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Shopping Cart